اولین شرکت هوشمند سازی خدمات در صنایع مصنوعات چوبی ایران
(021) 28428749
۱.یونیت جدید
2.ثبت سفارش و ورق
۲.ثبت اطلاعات قطعه
۳.تکمیل اطلاعات و ارسال
۴.ویژگی منحصر به فرد
۵.پیگیری سفارشات
۶.سایر قسمت ها

درباره ما

شرکت نرم افزاری و فناوری اطلاعات پادکد(سهامی خاص) با هدف توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع مصنوعات چوبی در سال 1389 شروع به فعالیت نمود.
این شرکت از ابتدا تلاش نموده برخلاف روال های سنتی پیشین ، با نوآوری و استفاده از دانش روز در کنار این صنعت دیرین با نگاه هوشمند سازی روابط کلیه اشخاص شاغل در این حوزه توجه ناظران را به توسعه زیرساخت های نرم افزاری در این صنعت جلب نماید.
در این راستا شرکت پادکد برای اولین بار در کشور نسبت به باز تعریف ارائه خدمات مکانیکی نیز ایجاد انواع زیرساخت های لازم در جهت خدمات رسانی نوین ، اقدام به طراحی ، ساخت و توسعه محصولات نرم افزاری هوشمند (کات کلیک وکارگاه من و ...) نموده است و تمام اهتمام خود را برای ارتقای سطح کیفی ، ایجاد تنوع ، کاهش هزینه و افزایش سرعت در این صنعت ورزیده است.
و در ادامه نیز با به کار گیری نیروهای مجرب ، پاسخگویی ، پشتیبانی قوی ، توسعه و به روزرسانی محصولات باعث گردید مشتریان اعتماد ارزشمند خود را به این شرکت معطوف نموده و موجب دلگرمی و پیشرفت روزافزون آن شود.
شرکت پادکد با ارزش گذاری به نیاز بخش مهمی از فعالان موثر در صنایع مصنوعات چوبی تلاش نمود تا اولا روال و فرایند جدید و ساده ای را برای ارتباط موثر ما بین این عزیزان ایجاد ثانیا دسترسی به بهترین پاسخ بر اساس نیازشان و ثالثا یک ارتباط دوستانه و پاسخگو را در میان آنها برقرار نماید.