اولین شرکت هوشمند سازی خدمات در صنایع مصنوعات چوبی ایران
(021) 28428749

پادکدی شوید : در حال بیش از ۱۰۰ مجتمع خدماتی با گستردگی ۱۰ هزار کاربر فعال در سراسر کشور با نرم افزار کات کلیک کسب و کار خود را متحول ساخته اند

خانه چوب سپیدار
کالای چوب پویان
مجتمع ام دی اف برادران هدایتی
نگین چوب
حبیبی
صنایع چوب فشارکی
ام دی اف محمدی
کالای چوب سمرقندی
شرکت چوب سازان جوان پارس
صنایع چوب و ام دی اف پالوج
فرآورده های چوبی سدره(حیدری)
خدمات mdf هوم پلاس
صنایع چوب برگ سبز
سعیدخواجه
خدمات ام دی اف شیبانی
مرکز خدمات ام دی اف نیکنام
خدمات برش باختر
خدمات پارس (ترکان)
صنایع چوب یزدان
گروه صنعتی دارچوب
گروه چوبی خدماتی pvc رجبی
CMT کلینیک ام دی اف طاهرنیا
شرکت معماری ارمان سازه
مجتمع M D F افرا
رضایی
صنایع چوب افشار
آروین چوب
تست تست
امدادکو
خدماتMDFدکوراتور

پادکد از نگاه آمار

+5

سال سابقه فعالیت

+10000

مشتری در سراسر کشور

+2000

کاربر فعال روزانه

+97%

رضایتمندی مشتریان

با سابقه درخشان در صنایع مصنوعات چوبی

پاسخگویی و پشتیبانی قوی

توسعه و بروزرسانی محصولات

+20

سال سابقه فعالیت

درباره ما

شرکت نرم افزاری و فناوری اطلاعات پادکد(سهامی خاص) با هدف توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع مصنوعات چوبی در سال 1389 شروع به فعالیت نمود.
این شرکت از ابتدا تلاش نموده برخلاف روال های سنتی پیشین ، با نوآوری و استفاده از دانش روز در کنار این صنعت دیرین با نگاه هوشمند سازی روابط کلیه اشخاص شاغل در این حوزه توجه ناظران را به توسعه زیرساخت های نرم افزاری در این صنعت جلب نماید.
در این راستا شرکت پادکد برای اولین بار در کشور نسبت به باز تعریف ارائه خدمات مکانیکی نیز ایجاد انواع زیرساخت های لازم در جهت خدمات رسانی نوین ، اقدام به طراحی ، ساخت و توسعه محصولات نرم افزاری هوشمند (کات کلیک وکارگاه من و ...) نموده است و تمام اهتمام خود را برای ارتقای سطح کیفی ، ایجاد تنوع ، کاهش هزینه و افزایش سرعت در این صنعت ورزیده است.
و در ادامه نیز با به کار گیری نیروهای مجرب ، پاسخگویی ، پشتیبانی قوی ، توسعه و به روزرسانی محصولات باعث گردید مشتریان اعتماد ارزشمند خود را به این شرکت معطوف نموده و موجب دلگرمی و پیشرفت روزافزون آن شود.
شرکت پادکد با ارزش گذاری به نیاز بخش مهمی از فعالان موثر در صنایع مصنوعات چوبی تلاش نمود تا اولا روال و فرایند جدید و ساده ای را برای ارتباط موثر ما بین این عزیزان ایجاد ثانیا دسترسی به بهترین پاسخ بر اساس نیازشان و ثالثا یک ارتباط دوستانه و پاسخگو را در میان آنها برقرار نماید.